База - склад магазин С нами комфортно
легко и надежно
         (043) 269-22-56
         (067) 988-63-99
         (093) 787-75-63
         (099) 706-64-42
Время работы: 9-00 18-00
заказы через сайт
круглосуточно
(Пустая)
Единая страна
Русский  Украинский 

Каталог

Блог / Новости

Блог / Новости RSS 2.0

Обприскувач садовий

 

На невеликій ділянці розпорошувати пестициди і рідкі добрива зручніше за все за допомогою 5-6-літрових апаратів з попередніми нагнітанням тиску (або з вбудованим ручним насосом). Це краще, ніж постійно натискати на важіль, та й запасу рідини зазвичай вистачає на обробку значній площі. А от як вибрати підходящий обприскувач, як «не потонути» у море різноманітних моделей? Нижче ми розглянемо конструктивні особливості сучасних обприскувачів.

Ємність. Зазвичай це пластиковий циліндричну посудину з патрубками. Для кращої стійкості деякі моделі роблять у формі усіченого конуса, або ж знизу до судини прилаштовують «ніжки».

Обсяг. Апарати з попередніми нагнітанням тиску мають робочу ємність від 2 до 11 літрів.

Насос. У всіх моделей механізм пневматичний. Рідина накачують, переміщаючи ручку вгору-вниз. При досягненні робочого тиску ручка вниз більше не рухається.

Ручка. Зазвичай фіксується в нижньому положенні за допомогою виступів-стопорів різної форми. У такому положенні обприскувач зручно переносити з місця на місце.

Клапан безпеки. Спеціальний спусковий клапан, через який можна стравлювати надлишок повітря, щоб не допустити розриву ємності (межа для розглянутих пристроїв - 3-4 атмосфери). У деяких моделей клапани забезпечені кольоровими мітками, які з'являються при досягненні критичного тиску.

Штанги. Бувають телескопічними (розсувними) або стандартними (нераздвіжнимі), прямими або вигнутими на кінці. Виробники пропонують широкий асортимент подовжувачів, за допомогою яких будь-яку штангу можна легко видозмінити.

Форсунка. Зазвичай виконується з пластмаси. У деяких моделей форсунки обертаються, дозволяючи тим самим вибрати відповідний тип струменя розпилу.

Фільтр. Вловлює великі частки і сторонні домішки, оберігаючи систему від поломки. Встановлюється на вході і / або виході розпилюючи штанги. Фільтри бувають у формі циліндра або у формі перфорованої пластини.

Змінні насадки. Виробники пропонують форсунки зі всілякими кутами і формами струменя розпилу, а також обмежувачі сектора обробки (що особливо необхідно при точковому обприскуванні, наприклад "Раундап").

Кріпильні елементи. Розбірні вузли садових обприскувачів мають різьбові з'єднання і фіксуються пластмасовими гайками (рідше болтами).

Інші особливості. На корпусу ряду обприскувачів, виконаних з прозорих або напівпрозорих матеріалів, нанесена шкала для контролю об'єму рідини всередині. Зазвичай вона проградуйована в літрах. Але іноді зустрічаються і подвійні шкали: літри і галони (1 галон = 4,546 л), або літри та пінти (1 пінта = 0,568 л).Іноді на корпусі обприскувача поміщають коротку пам'ятку з експлуатації у вигляді піктограм.

Хмара тегів:

обприскувач садовий, купити обприскувач, обприскувач ранцевий, обприскувач ціна, обприскувач ручний, продам обприскувач, обприскувач садовий купити, продаж оприскувачів, обприскувач marolex, обприскувач для саду, садові обприскувачі ручні, магазин обприскувачів, польські обприскувачі, обприскувач польща, обприскувач marolex profession, обприскувач польовий, польові обприскувачі, обприскувач ручної купити, каталог обприскувачів, садові обприскувачі ранцеві, інтернет магазин обприскувач, обприскувачі дерев, де купити обприскувач, садовий обприскувач ціна, обприскувач маролекс, обприскувач садовий відгуки, обприскувач ранцевий ручний, купити ранцевий обприскувач, купити обприскувач садовий ручний , побутової обприскувач, обприскувач садовий форум, обприскувач рослин, обприскувачі професійні, кращий обприскувач, обприскувачі сільськогосподарські, обприскувачі + для городу, обприскувач інформація, обприскувач 12, обприскувач титан

Гарантии