База - склад магазин С нами комфортно
легко и надежно
         (043) 269-22-56
         (067) 988-63-99
         (093) 787-75-63
         (099) 706-64-42
Время работы: 9-00 18-00
заказы через сайт
круглосуточно
(Пустая)
Единая страна
Русский  Украинский 

Каталог

Блог / Новости

Блог / Новости RSS 2.0

Як купити оприскувач

Як купити оприскувач

     Всі, хто займається вирощуванням овочів і фруктів на своїй присадибній ділянці, хотіли б обійтися без хімічної обробки, але тоді доведеться вибирати - буде рослина знищено садовими шкідниками або ж обробивши хімікатами, зберете гідний урожай! У магазинах садових обприскувачів є безліч різновидів, тому кожен садівник зможе підібрати саме той, який йому потрібен.

     При виборі, в першу чергу, багато чого залежить від обсягу роботи і звичайно ж, що саме необхідно обприскувати. Якщо, Ви вирощуєте квіти, то Вам, цілком достатньо ручного садового обприскувача. Вони бувають від 1 літра до 12 літрів, досить дешеві за ціною і зручні в експлуатації. Система роботи дуже проста, Ви наповнюєте резервуар рідиною, а потім накачуєте його повітрям і розпилює. Але, якщо у Вас, величезні оранжереї виноградники або ж садові дерева, то звичайно ж, було б зручніше придбати ранцевий мотообприскувач.

    Такий вид обприскувачів дуже зручний на великих площах. Вони оснащені 2-х або 4-тактний двигунами, бувають з регулюванням на ручці (що є дуже зручним у роботі) та регулюванням з боку (такі моделі дешевші). Одягається обприскувач на спину, від чого робота стає ще більш приємною, Ви займаєтеся тільки напрямом струменя в потрібну Вам сторону.

    Хотілося б відзначити, що вибираючи ранцевий обприскувач, бажано звернути свою увагу на його спинку. Навряд, Вам би хотілося відчувати на собі вібрацію при роботі з обприскувачем, а вона безпосередньо залежить від спинки мотообприскувач. Дешеві моделі ранцевих обприскувачів (на вигляд однакових) саме якістю спинки і відрізняються від більш дорогих моделей. Вибираючи мотообприскувач враховуйте його потужність і об'єм бака для ємності (тут, потрібно враховувати площу оброблюваної ділянки і як часто він буде оброблятися). Обов'язково, повинні бути укомплектовані ременями та інструкцією по експлуатації російською мовою.

Гарантии