База - склад магазин С нами комфортно
легко и надежно
         (043) 269-22-56
         (067) 988-63-99
         (093) 787-75-63
         (099) 706-64-42
Время работы: 9-00 18-00
заказы через сайт
круглосуточно
(Пустая)
Единая страна
Русский  Украинский 

Каталог

Блог / Новости

Блог / Новости RSS 2.0

Фірма Marolex


Фірма Marolex
була створена в 1987 році.
(MAROLEX Sp. Z oo ul. Reymonta 2 05-092 Dziekanów Leśny Polska)


Підприємство спеціалізуєтесь на виробництві різного виду побутових і господарських обприскувачів. В асортименті: ручні, помпові і ранцеві оприскувачі ємністю від 0,5 літра до 20 літрів, а також багатий вибір аксесуарів і запасних частин. Успіх фірми на міжнародному ринку без сумніву грунтується на технології. Випереджаючи конкурентів завдяки таким нововведенням, як телескопічна штанга з запобіжної від забруднень системою (APS - system) або герметичний бачок (серія Titan). Також заслуговує уваги той факт, що надається п'ятирічна гарантія на бачки, які виготовлені з незвичайно міцних і стійких на тиск матеріалів. Застосовувана на виробництві система контролю окремих елементів і вузлів практично повністю виключає ризик можливих рекламацій.

Висока якість продукції Marolex та індивідуальний підхід до потреб клієнта сприяють більш повному задоволенню покупців, а обприскувачі Marolex продаються більш ніж в 55 країнах світу. Розвивається на ринку більше 20 років, фірма стала лідером якості серед виробників обприскувачів в Європі. Обприскувачі Marolex в залежності від виду та обсягу знаходять застосування в багатьох галузях сільського господарства і промисловості, а також використовуються в повсякденному житті.

На дачній ділянці, в саду і на городі

Для обприскування засобами захисту рослин і рідкими добривами - дерев, чагарникових насаджень, клумбових і тепличних рослин служать помпові обприскувачі серії Profession і Hobby, ранцеві оприскувачі серії Titan, ручні помпові обприскувачі Master Plus, а також обприскувачі Mini.

Вдома, на балконі і в маленькому городі

Ручні обприскувачі Mini і Master Plus використовуються для зрошення невеликих поверхонь. Незамінні при догляді за кімнатними та балконними рослинами. Ідеально підходять для обприскування розсади, миття вікон і прасування білизни.

Дезінфекція, дезінсекція та дератизація

Для знезараження будь-яких приміщень і зовнішніх поверхонь використовуємо помпові обприскувачі Dis.Infector і Profession, ранцеві [http://оприсківателі% 20серіі% 20Titan обприскувачі серії Titan], ручні помпові обприскувачі Master Plus. Всі елементи і частини обприскувачів стійки по відношенню до застосовуваних їдким хімічних засобів.

Ящур і "пташиний грип"

Обприскування поверхні зараженої вірусами, грибом і бактеріями, місць заражених інфекційними хворобами, біоактивними речовинами і токсинами - це головне завдання обприскувача Dis.Infector. Всі деталі пристрою виготовлені з високоякісних і хімстійких матеріалів.

Побілка, фарбування емульсійними розчинами і затінення

За допомогою обприскувача Profession Plus зможемо побілити вапном дерева та господарські приміщення. Обприскувач також призначений для затінення теплиць.

Миття автомашин та ін техніки

Для миття автомашин, човнів, верстатів, двигунів та ін машин рекомендуємо використовувати AutoWasher.

Туризм

Чистий і раніше не використовуваний в інших цілях обприскувач серії Profession і AutoWasher є відмінним джерелом переносним поточної води на кемпінгах і яхтах, а також в тривалих подорожах.

Будівництво

Спеціальні обприскувачі серії Industry і Profession Plus застосовуються для зволоження поверхні штукатурки і розпилення різних хімічних засобів, що використовуються в будівництві.

Гарантии