База - склад магазин С нами комфортно
легко и надежно
         (043) 269-22-56
         (067) 988-63-99
         (093) 787-75-63
         (099) 706-64-42
Время работы: 9-00 18-00
заказы через сайт
круглосуточно
(Пустая)
Единая страна
Русский  Украинский 

Каталог

Блог / Новости

Блог / Новости RSS 2.0

Конвектори

Шукаєте обладнання для опалення? Ласкаво просимо в інтернет-магазин baza.vn.ua. Ми раді запропонувати Вам різні конвектори, в числі яких газові конвектори, електричні конвектори, підлогові конвектори, настінні конвектори та інші обігрівачі.

У розділі обігрівачі конвектори представлені в широкому асортименті. Виробників, що пропонують конвектори багато (конвектор nobo, конвектор thermor, конвектор siemens, конвектор noirot), а види їх різноманітні: газові конвектори та конвектори електричні, підлогові і настінні конвектори. Тому Вам потрібно приділити час, щоб купити конвектор, який буде працювати ефективно і якісно.

Конвектор - той же обігрівач, дія якого заснована на принципі циркуляції повітря. Конвектори працюють абсолютно безшумно і регулюють температуру повітря в приміщенні. Якісний конвектор повинен забезпечувати рівномірний обігрів приміщення і пожежобезпечності. До того ж конвектори мають більш красивий зовнішній вигляд і більш прості в догляді, ніж інші обігрівачі.

Обігрівач конвектор кріпиться стаціонарно на стіну (відповідно настінний конвектор), або встановлюється на ніжки на підлогу (підлоговий конвектор). Також конвектори діляться на електричні та газові конвектори. Газові конвектори нагрівають повітря за рахунок згорання газу в ізольованій камері

Гарантии