База - склад магазин С нами комфортно
легко и надежно
         (043) 269-22-56
         (067) 988-63-99
         (093) 787-75-63
         (099) 706-64-42
Время работы: 9-00 18-00
заказы через сайт
круглосуточно
(Пустая)
Единая страна
Русский  Украинский 

Каталог

Блог / Новости

Блог / Новости RSS 2.0

Інкубатор для яєць

Інкубатор для яєць

 Помиляється той, хто думає, що інкубація яєць - відносно недавній винахід. Штучну інкубацію знали ще в Давньому Єгипті за півтори тисячі років до нової ери. Однак право займатися нею мали тільки жерці: при храмах влаштовувалися особливі будівлі - інкубаторії, де одночасно могло перебувати кілька десятків тисяч яєць свійської птиці. На пласкому даху споруди спалювалася солома, а індикатором температурного режиму служила особлива суміш, що знаходилася в рідкому стані при строго заданій температурі. Інші найдавніші інкубатори були винайдені в Китаї: яйця витримувалися в особливих печах або в траншеях, наповнених половою і зігріває сонцем. А ось спроби інкубації в Європі XI-XII століть були не дуже дуже вдалі. Перший ефективний інкубатор в Європі був створений у XVIII столітті французом Рене Антуаном Реомюром. Цей вчений довів, що для нормального розвитку зародків яйцям необхідна не тільки оптимальна температура, але і достатня вентиляція.


У XX столітті з появою спеціалізованих птахівницьких господарств з'явилися промислові інкубатори на тисячі і десятки тисяч яєць. До цього часу птахівництво було підсобної галуззю сільського господарства, а инкубированием яєць займалися переважно аматори. Були створені найбільші птахофабрики, де инкубирование яєць було однією з ланок виробництва м'ясної продукції.
В умовах ринкової економіки виникла нагальна потреба створення середніх і малих птахівничих господарств, продукція яких вчасно знаходила б споживача. У зв'язку з цим зріс інтерес до інкубування яєць як до одного зі способів підвищення економічної ефективності господарства. З'явилися більш складні і сучасні інкубатори, щоб забезпечити дуже високий відсоток виводимості пташенят, однак ці пристрої досить дорогі, і власникам дрібних фермерських господарств вони не по кишені. Тому нерідко доводиться задовольнятися інкубаторами старих моделей, які за більшістю параметрів трохи поступаються новітнім зразкам.

Інкубування яєць свійської птиці сьогодні може служити великою підмогою в індивідуальному господарстві.

 

 

Великі господарства використовують промислові інкубатори місткістю понад 1000 яєць.

Для домашнього використання підійдуть невеликі моделі:

Термія 60

Веселе сімейство 1 T

Веселе сімейство 1 Л

Веселе сімейство 2 T

Веселе сімейство 2 Л

Ципа ІП-70

Ципа ІПM-70

Ципа ІПМ-140

Квочка МІ-30

 

Акція 2011: інкубатори – поштою!

Відтепер Ви можете замовити і отримати модель інкубатора, що вам до вподоби і через відділення Укрпошти, післяплатою.

Гарантии