База - склад магазин С нами комфортно
легко и надежно
         (043) 269-22-56
         (067) 988-63-99
         (093) 787-75-63
         (099) 706-64-42
Время работы: 9-00 18-00
заказы через сайт
круглосуточно
(Пустая)
Единая страна
Русский  Украинский 

Каталог

Блог / Новости

Блог / Новости RSS 2.0

Инкубатор своими руками

Инкубатор своими руками - это хороший выход только в том случае, если вы не можете или не хотите покупать готовый. Тем более в сети вы можете найти массу  советов по изготовлению и чертежей
Самодельный инкубатор может иметь следующие достоинства:


- дешевизна (но некоторые детали всеравно придется покупать)
- оригинальность конструкции
- отсутствие нужных моделей в промышленном производстве
- доставить гордость конструктору


На этом пожалуй положительные качества самодельного инкубатора исчерпываются.
Дальше остаются только отрицательные стороны при изготовлении инкубатора своими руками:


- большие затраты времени
- не надо забывать, что ваше время - это и ваши деньги, которые вы могли бы заработать
- и самое главное – процент вывода птенцов, который напрямую зависит от качества получившегося инкубатора.


А теперь подумайте над тем, что для Вас главнее – процесс или результат. Если вам нужен результат – то смело выбирайте из представленных на нашем сайте моделей и спокойно занимайтесь птицеводством.
А если  важен сам процесс, то покупайте у нас терморегулятор и дайте волю конструкторской мысли.

Інтернет магазин побутової техніки

Нині мало хто дивується, чуючи словосполучення «покупка в інтернеті», хоча по суті, більшість все ще не зважилися відійти від клієнтських звичок, які змушують знову і знову кидатися у звичайні універсами. А в цей час, сутність онлайн-покупок здатна підтвердити спроможність придбань в інтернеті.
Наприклад, інтернет магазин побутової техніки. Завдяки цій зручній системі, на здійснення покупки витрачається максимум пара секунд, звичайно ж, якщо ви впевнені, що бажаєте. Коли ж ви сумніваєтеся і можете пустити трохи вільного часу, то точно не засмутитеся. По-перше, на вас ніхто не тисне, а значить, вибір буде об'єктивним і природним. В добавок завжди можна почитати незалежні відгуки на інших порталах, і вже після остаточно визначатися з тією або іншою моделлю і виробником.
Насправді, магазин побутової апаратури online, в ході справ, не відрізняється від звичайного універсаму - ви теж маєте всі сертифікати і захищені споживчим законом. Тільки от на додачу ви отримуєте додатковий комфорт і низьку ціну. Здебільшого, в online-магазинах широкий асортимент продукції, тут є можливість знайти що хочеш. Так називається, вбудована техніка, тобто вмонтовувані удосталь представлена ​​на сайтах інтернет продавців. Але не лише vstroyka користується популярністю у російського клієнта, навіть таку велику техніку, як рефрижератор і пральки ви зможете без зусиль придбати в online-магазинах.
За статистичними підрахунками, завдяки розвитку транспортних служб, побутова техніка онлайн стала популярною і у жителів крайніх місць країни, адже куди легше купити нову продукцію через мережу, ніж погоджуватися з тим асортиментом, що репрезентують локальні універсами.
Важливо відзначити, що також як і при покупці в простому універсамі техніки, в online-магазині продукція теж контролюється на придатність. На покупку, в свою чергу, аналогічно поширюються гарантії виробника. Тобто замовник має страховку від обману у вигляді несправного апарату.

Підбір радіаторів для систем опалення

При обігріві приміщень за допомогою радіаторів завжди є вибір:

    або встановити невеликі радіатори і збільшувати тепловіддачу від них, підвищуючи температуру теплоносія (високотемпературне опалення),

    або при тій же тепловіддачі збільшити розміри радіатора, але отримати більш низьку температуру його поверхні (низькотемпературне опалення).

У першому випадку радіатори розжарені, до них неможливо доторкнутися, що незручно і небезпечно, наприклад, для обігріву дитячих кімнат, У такої системи опалення немає запасу регулювання. До того ж, якщо температура радіаторів висока, відбувається розкладання органічної пилу, яка є в будь-якому приміщенні. Продукти розкладання виділяються в повітря і будуть вдихати в легені.

При низькотемпературному опалюванні радіатори злегка теплі, а й у кімнаті тепло. Це комфортно і безпечно для здоров'я, тому краще вибрати великі радіатори, а не маленькі.

Професійний розрахунок радіатора вимагає навичок і врахування багатьох факторів (теплоізоляція будівлі і т.д.). Для спрощеного підбору теплової потужності радіатора можна дотримуватися наступних правил:

    в кімнаті з однією зовнішньою стіною і одним вікном для опалення 10 м2 житлової площі достатньо 1 кВт теплової потужності радіатора.

    Якщо в кімнаті дві зовнішні стіни і одне вікно, то для 10 м2 потрібно 1,2 кВт теплової потужності,

    а якщо дві зовнішніх стіни і два вікна - 1,3 кВт,

Але буває так, що не завжди знайдеться радіатор, потужність якого відповідає зробленому розрахунку, такого радіатора може не існувати зовсім. Тому слід мати на увазі, що для комфортного опалення потрібно брати радіатор більшої потужності, ніж у виробленому розрахунку; в цьому випадку зросте якість опалювальної системи, тобто стануть можливими точне налаштування і низькотемпературний режим опалювання. Наприклад, якщо за розрахунком для спальні потрібен опалювальний прилад потужністю 1,8 кВт, а найближчі потужності радіаторів необхідної висоти при перепаді температур 90/70 ° С тільки 1524 і 1905 Вт, то, звичайно ж, ми виберемо той прилад, у якого теплова потужність 1905 Вт (1,9 кВт). Він буде трохи дорожче, але при установці на нього термостатичного вентиля ми легко доб'ємося потрібної температури, До того ж не потрібно нагрівати прилад до межі, щоб досягти нормальної температури повітря в кімнаті. Це так само збільшить ресурс радіатора.

Поради щодо економії енергії при експлуатації систем опалення

    Установка погодозалежного регулятора опалення погодозалежні регулятори опалення, що встановлюються як правило в котельні автоматиці, регулюють температуру в прямому трубопроводі опалення в залежності від відповідної зовнішньої температури. Тепла генерується не більше, ніж це необхідно. Для цього на погодозалежному регуляторі настроюється відповідність температури лінії температурі зовнішнього повітря. Ця установка не повинна бути вище, ніж це потрібно відповідно до розрахунку опалювальної установки (економія - до 15%). Завдяки інтегрованим тимчасовим програмами автоматично включаються і вимикаються фази нагрівання й зниження температури (напр., вночі). Погодозалежні регулятори опалення в поєднанні з термостатичними кімнатними регуляторами є найбільш економічний спосіб регулювання опалення (сумарна економія палива до - 30%).

    Режим зниження температури опалювальної установки Знижуйте температуру приміщення на ніч і на час Вашої відсутності. Простіше і надійніше за все це можна виконати за допомогою регулюючих приладів з індивідуально вибираними тимчасовими програмами. Під час періодів зниження встановлюйте температуру приміщення приблизно на 5 ° С нижче, ніж у періоди повного опалення. Зниження більш ніж на 5 ° С не приносить ніякої подальшої економії енергії, тому що в цьому випадку для наступного періоду повного опалювання знадобилася б підвищена потужність нагріву. Тільки при тривалій відсутності, напр., На час відпустки, має сенс ще більше знизити температуру. Але взимку стежте за тим, щоб забезпечувалася достатня морозозахисту.

    Кімнатна температура Встановлюйте кімнатну температуру рівно такий, щоб забезпечити почуття комфорту. Збільшення кімнатної температури на кожний градус позначає збільшення витрати енергії приблизно на 6%. При завданні температури враховуйте призначення приміщення. Так, наприклад, звичайно не потрібно нагрівати до 20 ° C спальню або рідко використовувані приміщення.

    Налаштування режиму роботи У більш теплу пору року, коли житлові приміщення не треба опалювати, ми рекомендуємо Вам перемкнути систему опалення на літній режим. У цьому випадку режим опалення вимкнений, але прилад або установка, тим не менш, залишаються в стані готовності для підігріву води.

    Рівномірний опалення Часто в квартирі з центральним опаленням опалюється тільки одна єдина кімната. Через огороджувальні поверхні цього приміщення, тобто стіни, двері, вікна, стеля, підлога суміжні неопалювані приміщення неконтрольовано опалюються, що веде до ненавмисним втрат теплової енергії. Зрозуміло, потужності опалювальних приладів цього опалювального приміщення більше не достатньо для подібного режиму експлуатації. В результаті, приміщення більше не опалюється належним чином і виникає неприємне відчуття холоду (такий же ефект виникає, якщо залишаються відкритими двері між опалювальними та неопалюваними або частково опалювальними приміщеннями). Це неправильна економія: Опалення працює, але, тим не менш, не забезпечує приємний, теплий мікроклімат приміщення. Більш високий комфорт опалення і раціональний режим роботи забезпечуються, якщо всі приміщення у квартирі опалюються рівномірно і відповідно їх призначенням. Крім того, може страждати і сам будинок, якщо його частини не опалюються або опалюються недостатнім чином.

    Термостатні клапани та регулятори кімнатної температури Сьогодні повинна бути сама собою зрозумілою установка термостатних клапанів на всі опалювальні прилади. Це дозволяє економити до 15% енергії. Вони точно підтримують однократно задану кімнатну температуру. За допомогою термостатних клапанів в поєднанні з регулятором кімнатної температури (і / або погодозалежним регулятором) Ви можете встановити кімнатну температуру відповідно індивідуальним потребам, забезпечуючи, таким чином, економічний режим роботи своєї опалювальної установки. У кімнаті, в якій знаходиться регулятор кімнатної температури, завжди залишайте повністю відкритими клапанами всіх отопітельнихпріборов, тому що в противному випадку обидва регулюючих пристрої впливають один на одного, що може привести до погіршення якості регулювання. УВАГА! Часто можна спостерігати наступні дії користувачів: Як тільки в приміщенні стає дуже жарко, вони закривають термостатні клапани або встановлюють кімнатний термостат / регулятор кімнатної температури на більш низьку температуру. Коли через якийсь час знову стає занадто холодно, вони знову відкривають термостатні клапан. Цього робити не потрібно, тому що регулювання температури забезпечується самим термостатним клапаном: Якщо кімнатна температура перевищує значення, встановлене на голівці чутливого елемента, термостатні клапан автоматично закривається, якщо температура падає нижче встановленого значення, він знову відкривається.

    Не загороджуйте регулюючі прилади Не загороджуйте свій регулюючий прилад меблями, фіранками або іншими предметами. Він повинен мати можливість безперешкодно вимірювати температуру циркулюючого в приміщенні повітря. Загороджений термостатні клапани можуть бути оснащені дистанційними датчиками, завдяки чому їх функціонування не порушується.

    Провітрювання житлових приміщень Під час опалювального сезону відкривайте вікна тільки для провітрювання, а не для регулювання температури. Коротке, інтенсивне залпове провітрювання більш ефективно і економічно, ніж кватирки, відкриті на довгий час. Тому ми рекомендуємо на короткий час повністю відкривати вікна. Під час провітрювання закривайте всі знаходяться в приміщенні термостатні клапани або встановлюйте наявний кімнатний термостат на мінімальну температуру. Завдяки цим заходам забезпечується достатній повітрообмін, без зайвого охолодження і втрат енергії (напр., через небажаного включення опалення під час провітрювання).

Конвектори

Шукаєте обладнання для опалення? Ласкаво просимо в інтернет-магазин baza.vn.ua. Ми раді запропонувати Вам різні конвектори, в числі яких газові конвектори, електричні конвектори, підлогові конвектори, настінні конвектори та інші обігрівачі.

У розділі обігрівачі конвектори представлені в широкому асортименті. Виробників, що пропонують конвектори багато (конвектор nobo, конвектор thermor, конвектор siemens, конвектор noirot), а види їх різноманітні: газові конвектори та конвектори електричні, підлогові і настінні конвектори. Тому Вам потрібно приділити час, щоб купити конвектор, який буде працювати ефективно і якісно.

Конвектор - той же обігрівач, дія якого заснована на принципі циркуляції повітря. Конвектори працюють абсолютно безшумно і регулюють температуру повітря в приміщенні. Якісний конвектор повинен забезпечувати рівномірний обігрів приміщення і пожежобезпечності. До того ж конвектори мають більш красивий зовнішній вигляд і більш прості в догляді, ніж інші обігрівачі.

Обігрівач конвектор кріпиться стаціонарно на стіну (відповідно настінний конвектор), або встановлюється на ніжки на підлогу (підлоговий конвектор). Також конвектори діляться на електричні та газові конвектори. Газові конвектори нагрівають повітря за рахунок згорання газу в ізольованій камері

Фірма Marolex


Фірма Marolex
була створена в 1987 році.
(MAROLEX Sp. Z oo ul. Reymonta 2 05-092 Dziekanów Leśny Polska)


Підприємство спеціалізуєтесь на виробництві різного виду побутових і господарських обприскувачів. В асортименті: ручні, помпові і ранцеві оприскувачі ємністю від 0,5 літра до 20 літрів, а також багатий вибір аксесуарів і запасних частин. Успіх фірми на міжнародному ринку без сумніву грунтується на технології. Випереджаючи конкурентів завдяки таким нововведенням, як телескопічна штанга з запобіжної від забруднень системою (APS - system) або герметичний бачок (серія Titan). Також заслуговує уваги той факт, що надається п'ятирічна гарантія на бачки, які виготовлені з незвичайно міцних і стійких на тиск матеріалів. Застосовувана на виробництві система контролю окремих елементів і вузлів практично повністю виключає ризик можливих рекламацій.

Висока якість продукції Marolex та індивідуальний підхід до потреб клієнта сприяють більш повному задоволенню покупців, а обприскувачі Marolex продаються більш ніж в 55 країнах світу. Розвивається на ринку більше 20 років, фірма стала лідером якості серед виробників обприскувачів в Європі. Обприскувачі Marolex в залежності від виду та обсягу знаходять застосування в багатьох галузях сільського господарства і промисловості, а також використовуються в повсякденному житті.

На дачній ділянці, в саду і на городі

Для обприскування засобами захисту рослин і рідкими добривами - дерев, чагарникових насаджень, клумбових і тепличних рослин служать помпові обприскувачі серії Profession і Hobby, ранцеві оприскувачі серії Titan, ручні помпові обприскувачі Master Plus, а також обприскувачі Mini.

Вдома, на балконі і в маленькому городі

Ручні обприскувачі Mini і Master Plus використовуються для зрошення невеликих поверхонь. Незамінні при догляді за кімнатними та балконними рослинами. Ідеально підходять для обприскування розсади, миття вікон і прасування білизни.

Дезінфекція, дезінсекція та дератизація

Для знезараження будь-яких приміщень і зовнішніх поверхонь використовуємо помпові обприскувачі Dis.Infector і Profession, ранцеві [http://оприсківателі% 20серіі% 20Titan обприскувачі серії Titan], ручні помпові обприскувачі Master Plus. Всі елементи і частини обприскувачів стійки по відношенню до застосовуваних їдким хімічних засобів.

Ящур і "пташиний грип"

Обприскування поверхні зараженої вірусами, грибом і бактеріями, місць заражених інфекційними хворобами, біоактивними речовинами і токсинами - це головне завдання обприскувача Dis.Infector. Всі деталі пристрою виготовлені з високоякісних і хімстійких матеріалів.

Побілка, фарбування емульсійними розчинами і затінення

За допомогою обприскувача Profession Plus зможемо побілити вапном дерева та господарські приміщення. Обприскувач також призначений для затінення теплиць.

Миття автомашин та ін техніки

Для миття автомашин, човнів, верстатів, двигунів та ін машин рекомендуємо використовувати AutoWasher.

Туризм

Чистий і раніше не використовуваний в інших цілях обприскувач серії Profession і AutoWasher є відмінним джерелом переносним поточної води на кемпінгах і яхтах, а також в тривалих подорожах.

Будівництво

Спеціальні обприскувачі серії Industry і Profession Plus застосовуються для зволоження поверхні штукатурки і розпилення різних хімічних засобів, що використовуються в будівництві.

Опалювальні котли

Давайте ще раз поговоримо про правильний вибір опалювального котла. Зараз  ринок опалення та водопостачання готовий запропонувати безліч різноманітних опалювальних котлів - як россйскіх, так і вітчизняних виробників. Такий величезний вибір обов'язково ставить у глухий кут споживача. 

 Що ж робити в цій непростій ситуації? Як правильно вибрати опалювальний котел?

Хотілося б ще раз поговорити з вами про це. На мій погляд, і багато хто зі мною погодяться, найбільш оптимальним варіантом у цьому випадку буде звернутися до фахівця. Але не можна гарантувати, що цей "спеціаліст" не буде таким же "чайником" як і ви, тільки під вивіскою якої-небудь фірми. Давайте поки без фахівців спробуємо розібратися в тому, як же вибрати оптимальний для себе варіант опалювального котла. Адже вирішальне слово завжди залишається за замовником і слово фахівця буде швидше рекомендацією, ніж мотивом до дії. Тому кінцеве рішення буде прийматися вами самостійно.

Паливо

Необхідно розібратися в тому, що таке опалювальний котел і які характеристики варто враховувати при купівлі! Чим полити збираємося? Вибір палива - це основа для того, щоб вибрати опалювальний котел. Паливо неодмінно має бути доступно у вашому районі! Розгляньте всі варіанти. Електрика, вугілля-дрова, дизель, магістральний газ, зріджений газ. Якщо надалі буде підведений магістральний газ, робіть вибір на користь котла, який можна буде переробити потім для роботи на газі.

Обслуговування

Опалювальної котел необхідно обслуговувати За ступенем тимчасових витрат на обслуговування самий витратний - твердопаливний котел. Потрібно не тільки стати кочегаром, а ще чистити, золу і димар, заготовляти і сушити дрова. Потім йде дизельний котел. Якість дизеля дуже сильно впливає на ступінь забруднення котла сажею. Сажу треба видаляти регулярно, інакше зросте витрата палива, яке пока що недешеве. Ну і саме просте обслуговування для газоивх котлів. Газовий котел потребує чищення димоходу і видалення конденсату (вологи) з димаря. Отже вид палива обрали.

Конструкція

Визначившись з видом палива приступаємо до вибору конструкції котла. Опалювальні котли розбивають на два види по відношенню до отримання гарячої води з-під крана:

Одноконтурний

У цих опалювальних котлах присутній тільки один контур для опалення. Щоб отримати гарячу воду з-під крана необхідний бойлер непрямого нагріву.

Двоконтурний

У конструкції котла присутній крім, контуру опалення, також і контур водопостачання. (ГВС, так пишуть у платіжках на оплату ЖКГ). Тут є два варіанти. Приготування ГВП у проточному режимі,як газова колонка, або приготування ГВП у вбудованому в котел бойлері.

Потужність

Опалювальні котли розрізняються по потужності! Правильно оцінити теплову потужність котла може тільки проектувальник, розрахувати і врахувавши теплові втрати будинку, характер теплоносія і багато інших деталей. Ми ж можемо оцінити її лише приблизно. Насамперед визначаємо площу опалювального будинку, висоту стель. Якщо вважаємо, що будинок добре утеплений, то розраховуємо за простою формулою: Потужність котла Вт/100 = Опалювальна площа (кв. метри.) При висоті стель до 3-х метрів. Якщо ви вішаєте на нього бойлер непрямого нагріву, то візьміть ще запас потужності для нього. Теплі підлоги - будьте ласкаві додати ще 10-15% потужності. Таким чином ми отримали приблизну потужність нашого опалювального котла!

Теплоносій

Опалювальний котел використовує теплоносій. Важливі характеристики теплоносія. Всі опалювальні котли розраховуються під використанні води як теплоносія. Якщо бажаєте використати спеціальний теплоносій - не забудьте проконсультуватися з фахівцем, чи може цей опалювальний котел працювати з цим типом теплоносія. Найкращий варіант - звернутися в сервісний центр по цій торговий марці. Майстри вам підкажуть, які опалювальні котли найнадійніші, щоб у будушем було менше головного болю з ремонтом котла.

Автоматика

Автоматика буває різна. Зрозуміло, що проста автоматика дешевше. Більш просунута автоматика економить паливо. За статистикою кімнатний датчик при використанні економить близько 10% топлива за сезон. Виносний датчик вуличної температури економить близько 20% палива. Кімнатні програматори дозволяють встановити найбільш економічну роботу опалювального котла на тиждень. Зменшити витрати палива в робочі дні, коли людина знаходиться на роботі і т.д. Статистика дає економію для них близько 30% палива за опалювальний період.

Інші характеристики

Вага, конструкція, теплообмінник

Підлогові опалювальні котли прекраснр підійдуть для окремих котелень. Потужність підлогового опалювального котла як правило вище, ніж настінного. Настінні опалювальні котли мають компактні габарити, тому їх рекомендують для поквартирного опалення.

Матеріал теплообмінника чавун, мідь, сталь

 

Чавун - вічний матеріал з хорошою теплопровідністю, звідси випливає великий ККД, але він крихкий і боїться механічних пошкоджень і ударів. Мідь - дуже висока теплопровідність, звідси ККД дуже високий. Але його доведеться поміняти років через 7-10, в залежності від товщини теплообмінника. Нержавіюча сталь - недорогий практичний матеріал, він дозволяє виготовити пластинчасті теплообмінники. Його також доведеться поміняти через 7-10 років, однак ціна питання менше ніж мідь.

 

Конструкція

Від конструкції опалювального котла залежать його габарити. Наприклад опалювальний котел з відкритою камерою згоряння має димарр не менне 4-5 метрів. Закрита камера згоряння дозволяє використовувати короткі коаксіальні димоходи довжиною від 50 см. Віпповідно монтаж і покупка димоходу впливають на загальну ціну системи. Турбокотли в цьому питанні економніші по фінансових витратах. Вони можуть бути як настінні так і підлогові, і займають менша місця через фактичну відсутність димоходу.

Ціна

Ціна питання завжди цікавить гарного господаря. Мені доведеться вас засмутити. Неможливо купити якісний котел за ціною дешевого. Високотехнологічний опалювальний котел має багато патентів, там використані інші матеріали, товщина мідних деталей буде більше. Відповідно через одну мідь або якості чавуну ціна буде вища. Простий приклад якості чавуну. Котли однієї потужності 20 кВт: твердопаливний котел КЧМ (Росія) важить 275 кг, DAKON або VIADRUS (обидва Чехія) 250 кг, Roca (Іспанія) - 235 кг. Зате КЧМ має великий плюс якщо його поставиш, то його ніколи і ніхто не викраде із котельні! Такий котел мені тягли на другий поверх шість чоловік, роздовбали мені всі сходинки! Жарт ... А про сходинки не жарт...

Новітні технології

Найсвіжіший приклад газові конденсаційні котли. Застосуванням конденсаційних технологій дозволяє при спалюванні газу використовувати приховану енергію конденсації водяної пари в димових газах. У результаті ККД конденсаційного газового котла становить більше 100%. Це приблизно близько 30% економії газу за опалювальний період! Ну це для тих хто рахує гроші в довгостроковій перспективі.

Визначитися з видом палива вам допоможе консультація в адмістраціі району. Адміністрація району в котрому ви проживаєте володіє інформацією по виду палива, яке найбільш доступне в вашому регіоні, про його підвезення, наявність продавців і т.д. Також вони поділяться з вами своїми найближчими планами та перспективами. Можливо у вас скоро буде газ, а ви про це навіть не підозрюєте і збираєтеся купити дизельний котел!

Природній газ зараз саме економічно вигідне паливо. Ціна відносно не велика. Ефективність спалювання газу і відповідно ККД опалювальних котлів високі. Відповідно вони екологічно чистіші інших котлів за викидами в атмосферу. Дуже корисно це знати, якщо у вас захворювання дихальної системи. Магістральний природній газ немає необхідності запасати, відповідно немає необхідності готувати ємність для зберігання палива.

Газові опалювальниі котли зараз самі економічно вигідні в експлуатації, самі прості в обслуговуванні, самі довговічні! Із мінусів - при проектуванні необхідно погоджувати проект з газовою службою, яка буде поставляти вам природній газ. Це невелика паперова канітелька. Але все можна подолати.

Дизельний опалювальний котел. Ну а якщо немає можливості підключення до природнього газу? Що робити? Без паніки! Беремо рідкопаливний опалювальний котел або дизельний котел, що взагалі-то одне і те ж. Що для цього необхідно? Вибрати і встановити дизельний опалювальний котел. Подбати про своєчасне підвезення дизпалива. Поставте ємність під дизельне паливо, при цьому зробіть так, щоб бензовоз міг туди під'їхати, ну або на крайній випадок купуйте дизель в бочках . Ємність доречніше опустити під землю, щоб уникнути специфічного запаху. Сам же дизельний котел має герметичні входи і виходи паливопроводів, тому запаху від нього немає зовсім. По ефективності обігріву дизельні котли практично не відрізняються зараз від газових котлів. Не забувайте про обслуговування дизельного котла.

Твердопаливні котли можна топити бурим вугіллям, дровами, торфом і сланцем. Зберігати запас палива десь необхідно. Подбайте про площі під вугілля чи дрова. Твердопаливний котел вимагає постійного завантаження. ПТобто його потрібно кочегарити - від двох до чотирьох разів за добу. Щоб не зовсім перетворитися на кочегара поставте в систему опалення тепловий акумулятор, який розподілить рівномірно в часі тепло від згоряння палива.

Електричні опалювальні котли живляться від електрики, напевно самі прості і доступні за ціною серед опалювального обладнання. Обслуговування їх мінімальне. Полягає у включенні і виключенні кнопок. На даний момент, найбільш популярні електрокотли малих потужностей. Електрика дорожчає і дешевшати поки не збирається. Тому часто доводиться відчувати нестачу або обмеження по споживаної електричної потужності. У сучасних умовах електричні котли часто ставлять в якості допоміжних, для того, щоб підтримувати систему на основних - твердопаливних або дизельних котлах.

Широкий вибір електричних котлів на baza.vn .ua . Також не забувайте про ті чарівні якості електрики за які нам доводиться розплачуватись. Напруга то скаче, то зникає. Рекомендується до кожного опалювального котла поставити якщо не джерело аварійного живлення, то хоча б стабілізатор напруги! Це відноситься до всіх котлів, за виключенням енергонезалежних.

Вибираємо холодильник

До вибору одного з найголовніших побутових електроприладів - холодильника - потрібно підходити з особливою ретельністю. Плануючи покупку, необхідно в першу чергу, визначитися з розміром холодильника. Особливо уважно потрібно підійти до цього питання, в тому випадку, якщо у вас маленька кухня. А також слід заздалегідь ретельно обдумати, де Ви збираєтеся його встановити. При цьому потрібно врахувати не тільки площа розміщення холодильника, але і навколишній простір.

Прикиньте розмір холодильника з відчиненими дверцятами, щоб він не створював перешкод для проходу і доступу до інших об'єктів, так як можливість переважування дверець є не у всіх холодильників. Не завадить також продумати заздалегідь маршрут, по якому холодильник доставлять до місця установки: буде прикро, якщо обраний холодильник "не пролізе" в двері, або пролізе, але зашкодить інші меблі і т.п. Особливо це стосується широких і глибоких холодильників і моделей Side-by-Side. Тому, в першу чергу рекомендуємо Вам подумати про габаритні розміри та обсязі холодильника.

Ознайомившись з усіма можливостями і функціями холодильників, Ви зможете вирішити, які з них вам необхідні, і вибрати модель, яка буде відповідати Вашим вимогам не тільки за габаритними розмірами, об'ємом, енергоспоживанню, ергономічності, але і по функціональному оснащенню. Чим більше Ви дізнаєтеся про холодильники, тим правильніше буде, у результаті, Ваш вибір.

Розміри і об'єм
За габаритними розмірами холодильники можна умовно розділити на такі групи:

Однокамерні холодильники
Вони можуть бути низькими і вузькими, з невеликою морозильною камерою, яка, як правило, розташовується зверху. Габаритні розміри таких холодильників можуть бути приблизно наступні: висота від 85 до 160 см, ширина близько 55 см і глибина зазвичай стандартна - 60 см.
Двокамерні холодильники
Полажуй, найпопулярніші холодильники. Ці моделі мають 2 двері - холодильної та морозильної камери. Морозилка може перебувати як зверху, так і знизу. Зазвичай, якщо морозильна камера знаходиться вгорі, то вона являє собою ящик, розділений однією-двома полками. У випадку з нижньою морозилкою, вона найчастіше, обладнана вижвіжнимі ящиками. Об'єм морозильної камери більше в моделях з нижнім розташуванням її. Габарити двокамерних холодильників бувають найрізноманітніші - можна знайти для будь-якої кухні і сім'ї.
Трикамерні холодильники
Крім морозильної і холодильної камери, мають камеру нульової температури або т.зв. «Зону збереження свіжості». Температура в такій камері становить від 0 до +2 градусів, що ідеально підходить для зберігання швидкопсувних продуктів, які ви не хочете заморожувати. У таких умовах продукти зберігають свою свіжість і смак довше, ніж в холодильній камері.
Холодильники Side-by-Side
Двосторонні, з боковим розташуванням морозильної камери. Висота таких холодильників може бути близько 180 см, глибина - 60-80 см, а ширина - до 100 см! Ідеальний варіант для ресторанів і великих сімей. Завдяки місткою морозильній камері, наморозили продуктів можна на всю сім'ю.

Дуже важливо вибирати одночасно не тільки відповідні габарити холодильника, але і об'єм. Ці два показники - габарити і об'єм - зв'язані нерозривно, кожний є дуже важливим. Вибір обсягу холодильника зводиться у результаті до вибору співвідношення обсягів холодильної та морозильної камер. Орієнтуватися тут потрібно на Ваші власні потреби при зберіганні продуктів. Якщо Ви збираєтеся зберігати багато заморожених продуктів тривалий час, - краще придбати холодильник з великою морозильною камерою. Хоча зауважимо, що останнім часом на такі холодильники попит менший, тому що люди все рідше зберігають в морозилках великі запаси. Якщо ви любите створювати у себе в холодильниках комори, то Вам краще купувати окремі морозильники.

При виборі обсягу холодильної камери важко дати конкретних рекомендацій - все залежить тільки від Ваших потреб. Одна з головних вимог, що пред'являються при виборі холодильника, - щоб він міг вмістити всі продукти, які Вам потрібні.

В описах моделей вказуються як габаритні розміри холодильника, так і корисний об'єм всього холодильника, і корисні обсяги морозильної і холодильної камер. Це - об'єм холодильника без вирахування полиць і т.п. об'єктів внутрішнього обладнання і т.п.

Крім співвідношення обсягів морозильної і холодильної камер, потрібно звернути увагу на розташування морозильної камери. Хотілося б відмітити, що нижнє розташування морозильної камери зручніше верхнього, оскільки морозилкою ми користуємося значно рідше, ніж холодильною камерою.

Розморожування
Робота системи охолодження припускає можливість утворення в холодильнику сніжного нальоту або інею. Щоб позбутися цієї проблеми, виробники застосовують різні системи розморожування холодильника:

- Для морозильної камери - ручне розморожування або система No Frost;
- Для холодильної камери - автоматичне розморожування (краплинне або ж система No Frost). Холодильників з ручним (не автоматичним) розморожуванням холодильної камери зараз майже не зустрічається.

Краплинна система розморожування проста і ефективна. На задній стінці холодильної камери розташований випарник (охолоджуючий елемент камери), внизу випарника знаходиться злив. У холодильній камері під час роботи компресора на задній стінці холодильника утворюються крижинки. Через певні проміжки часу компресор зупиняється, крижинки починають танути, крапельки стікають вниз, в злив, звідти в спеціальну ванну, розташовану на компресорі, і випаровуються. Цей процес здійснюється поступово, і абсолютно непомітно для Вас.

Ручне розморожування морозильної камери говорить саме за себе. Це означає, що приблизно раз на рік Вам потрібно буде відключати морозильну камеру і розморожувати її, звільняючи від намерзань і полою, якщо такі утворилися. Воду, що відтанула потім потрібно буде зібрати і вилити, а камеру помити і протерти.

Система No Frost ("Без інею") забезпечує розморожування морозильної камери, або морозильною і холодильною, залежно від моделі. У холодильників з системою No Frost випарник розміщується за задньою стінкою або зверху морозильної камери. Спеціальний вентилятор забезпечує циркуляцію холодного повітря усередині камери. Таким чином, інею усередині камери не з'являється, - він утворюється тільки на випарнику, прихованому від нас. Через кожні декілька годинників вентилятор зупиняється, і включається нагрівач. Вода, що відтанула, віддаляється по жолобках в спеціальний піддон, і випаровується. Переваги No Frost - дійсно зручна система, іній не утворюється в морозильній камері і на продуктах, холодильник не вимагає особливого догляду. Зауважимо однак, що у деяких сучасних холодильників без No Frost застосовується настільки довершена теплоізоляція морозильної камери (і інші технології), що реально подібні холодильники доводиться розморожувати не частіше разу на рік. А оскільки виробники і так рекомендують раз на рік мити холодильник, можна сказати, що хороші холодильники з ручним розморожуванням морозильної камери в зручності звернення не поступаються холодильників з No Frost.

Компресори
Питання про кількість компресорів неодмінно виникає, адже їх кількість грає важливу роль.

Два компресори - це дві незалежні холодильні системи, одна з яких забезпечує роботу холодильної камери, інша - морозильною. Відповідно, і навантаження розподілене на дві системи. З технічної точки зору, дві системи охолоджування - правильніше рішення для холодильника. Приміром, ви відкривали дверці холодильної камери, температура там підвищилася, термостат реагує відповідно: щоб знизити температуру, включається компресор. Якщо це - однокомпресорний холодильник, компресор працюватиме одночасно і на холодильну, і на морозильну камеру, - але ж знизити температуру потрібно було тільки в холодильній! Отже, зусилля, витрачені на морозилку, пропадають даремно. У двохкомпресорний моделі в цьому випадку активізується тільки компресор холодильної камери.

Можна відзначити наступні основні переваги двохкомпресорних холодильників:
- Теоретично, більш високий ресурс роботи - оскільки кожен компресор включається тільки для своєї камери, коли це необхідно.
- Продуктивність по холоду у двохкомпресорних моделей, як правило, вище.
- Управління зручніше, оскільки можна незалежно регулювати температуру в камерах, і окремо відключати холодильна і морозильна камери.

Клас енергоспоживання
При виборі холодильника необхідно звертати особливу увагу на його енергоекономічність. Адже з усіх домашніх електроприладів найбільша витрата енергії припадає саме на холодильник, і потрібно намагатися вибрати модель якомога більш економічну по енергоспоживанню.

Клас енергоспоживання холодильника виставляється в діапазоні від А до G, де класу А відповідають найкращі показники по економічності енергоспоживання, а класу G, відповідно, гірші.

Визначається номінальне значення витрати електроенергії для даного холодильника відповідно до нормативів енергоспоживання даної категорії. Номінальне значення, тобто, скільки холодильник теоретично повинен споживати енергії, приймається за 100%. Потім визначається, скільки холодильник дійсно споживає електроенергії.

A менше 55%
B 75%
C 75-90%
D 90-100%
E 100-110%
F 110-125%
G понад 125%

Поняття "клас Super А" (А +, А + +), для холодильників, чиї показники по витраті електроенергії значно нижче звичайного класу А.

Таким чином, витрата електроенергії на практиці може бути більш ніж наполовину менше теоретичного, номінального значення. Це забезпечується компресорами високого класу, високоякісною ізоляцією і т.д.

У кожного холодильника є наклейка енергоекономічності, на якій вказується найменування моделі, клас енергоспоживання, теоретичний витрата енергії на рік, корисні обсяги морозильної і холодильної камер, можливості морозильної камери і, за бажанням виробника, - рівень шуму. Аналогічні дані наводяться у нас на сайті в описі моделей холодильників.

Кліматичний клас
У кожного холодильника виробником визначаються умови експлуатації, зокрема, температура навколишнього середовища, при якій даний холодильник повинен працювати і буде працювати нормально. Ці параметри визначають кліматичний клас холодильника, названий так за аналогією з кліматичними поясами. Існують наступні кліматичні класи:

N нормальний: температура навколишнього середовища від +16 до +32 градусів
SN субнормальний: від +10 до +32 градусів
ST субтропічний: від +18 до +38
T тропічний: від +18 до +43

У нас на ринку традиційно представлено більше холодильників з кліматичними класами N і SN. Однак, оскільки річна температура в нас може бути вище 32 градусів, виробники стали випускати "мультіклассовие" холодильники, наприклад, N-ST або SN-ST. Таким чином, встановлюються більш широкі температурні рамки.

При виборі холодильника ми рекомендуємо вам звертати увагу на кліматичний клас: старайтеся, щоб він відповідав вашим умовам експлуатації. Кліматичний клас вказується на наклейці технічної (зазвичай розташованої усередині холодильної камери), там же наводиться найменування хладагента, серійний номер (у більшості випадків) і деякі інші дані.
Холодильна камера
Полиці в холодильній камері можуть бути виконані з пластику, металу або скла. Останній варіант переважно - полиці із загартованого скла дуже міцні, їх легко мити, поверхня полиці рівна (відповідно, все буде стояти рівно), і скло не заважає огляду. До того ж скляні полиці виглядають елегантніше, і можуть володіти не меншою грузоустойчівостью, ніж металеві (багато скляні полки розраховані на навантаження до 40 кг).

Фіксатори полиць проти висунення забезпечують досить зручне перевага - полку не можна висунути випадково (наприклад, якщо знімаєш щось важке з незафіксованою верхньої полиці, вона може "поїхати", доставляючи вам немало незручностей). У той же час, якщо вам знадобиться спеціально вийняти полицю, фіксатори легко знімаються.

Наявність великої кількості поділів для перестановки полиць по висоті надасть вам чималі зручності, тому що ви легко зможете регулювати висоту і відстань між полицями, відповідно до ваших побажань.
 

Освітлення в холодильнику може забезпечуватися однією або двома звичайними лампочками, або ж галогенової лампою. Лампи повинні бути достатньо яскравими, розташовуватися якомога ближче до переднього краю, і світити всередину. Освітлення, розташоване біля задньої стінки, менш бажано, оскільки воно, по суті, добре освітлює тільки задню стінку.

Кронштейн для пляшок допоможе вам заощадити внутрішньо простір і зручно розмістити пляшки.

Зверніть увагу на внутрішнє оформлення дверцят холодильного відділення: там мають бути всі необхідні вам полички, утримувачі, контейнери, підставки для яєць і т.п.

У деяких холодильників двері холодильного відділення може бути оснащена додатковими пристроями:
Домашній бар - є врізане у двері холодильного відділення віконце з власної дверцятами-стійкою, відкриваючи яку, ви можете брати різні напої з холодильника.
Подача холодної води - в холодильнику є резервуар для рідини (води, соку і т.д.) або ж підключена подача очищеної водопровідної води, а із зовнішнього боку дверей холодильного відділення є поглиблення з дозатором, через який можна наливати рідину.
Льодогенератор - пристрій для отримання льоду (зазвичай є два режими - лід в кубиках або колотий). У більшості випадків холодильники з льодогенераторами необхідно підключати до системи водопостачання (до холодної води).

У багатьох холодильників є така можливість, як переважування дверей на іншу сторону. У випадках проблем з розміщенням, це може стати єдиною можливістю нормально користуватися холодильником. Необхідно це передбачити, і при необхідності вибирати модель з можливістю переважування дверей.

Холодильник зручніше у переміщенні, якщо у нього є ззаду спеціальні коліщатка. Холодильник стоїть на ніжках, але якщо його потрібно перемістити, досить трохи нахилити назад і вести на коліщатках, а не нести.

Слід звернути увагу також на еластичні гумові ущільнювачі на дверях, на плавність і щільність закриття дверцят холодильника і т.д.

Про характеристики та особливості морозильних камер читайте в статті "Як вибрати морозильну камеру".

Електронне управління дозволяє встановити точну температуру (у градусах), яку ви хочете підтримувати в холодильній і морозильній камері.

Функції та можливості холодильників
При виборі холодильника слід мати на увазі, які режими і можливості вам можуть знадобитися в процесі експлуатації, і для чого вони використовуються.

Режим суперохолоджування в холодильній камері виконує приблизно ту ж функцію, що й режим суперзаморожування - у морозильній: дозволяє значно знизити температуру (до +2 градусів), щоб "справитися" з охолодженням знову поміщених в холодильник продуктів. Адже тільки що принесені в будинок продукти можуть мати досить високу температуру (особливо якщо на вулиці спекотно), а при приміщенні великої кількості таких продуктів у холодильник температура усередині холодильної камери занадто підвищується, що може негативно позначитися на вже наявних у холодильнику продуктах. Режим суперохолоджування дозволяє швидко охолодити нові продукти до потрібної температури, і убезпечити вже наявні в холодильнику продукти.

Дуже корисними для контролю нормальної роботи холодильника є різноманітні сигналізації - звукові і світлові. Серед них хотілося б відзначити аварійну сигналізацію на підвищення температури в морозильній камері: якщо температура підніметься вище -13 - -11 градусів, спрацює сигналізація - світлова або звукова (як правило, у холодильників є кнопка відключення звукового сигналу).

Крім цього, у холодильників буває звуковий / світловий сигнал незакритих дверях морозильної і холодильної камер. Приміром, у деяких холодильників з електронним уп

Як купити оприскувач

Як купити оприскувач

     Всі, хто займається вирощуванням овочів і фруктів на своїй присадибній ділянці, хотіли б обійтися без хімічної обробки, але тоді доведеться вибирати - буде рослина знищено садовими шкідниками або ж обробивши хімікатами, зберете гідний урожай! У магазинах садових обприскувачів є безліч різновидів, тому кожен садівник зможе підібрати саме той, який йому потрібен.

     При виборі, в першу чергу, багато чого залежить від обсягу роботи і звичайно ж, що саме необхідно обприскувати. Якщо, Ви вирощуєте квіти, то Вам, цілком достатньо ручного садового обприскувача. Вони бувають від 1 літра до 12 літрів, досить дешеві за ціною і зручні в експлуатації. Система роботи дуже проста, Ви наповнюєте резервуар рідиною, а потім накачуєте його повітрям і розпилює. Але, якщо у Вас, величезні оранжереї виноградники або ж садові дерева, то звичайно ж, було б зручніше придбати ранцевий мотообприскувач.

    Такий вид обприскувачів дуже зручний на великих площах. Вони оснащені 2-х або 4-тактний двигунами, бувають з регулюванням на ручці (що є дуже зручним у роботі) та регулюванням з боку (такі моделі дешевші). Одягається обприскувач на спину, від чого робота стає ще більш приємною, Ви займаєтеся тільки напрямом струменя в потрібну Вам сторону.

    Хотілося б відзначити, що вибираючи ранцевий обприскувач, бажано звернути свою увагу на його спинку. Навряд, Вам би хотілося відчувати на собі вібрацію при роботі з обприскувачем, а вона безпосередньо залежить від спинки мотообприскувач. Дешеві моделі ранцевих обприскувачів (на вигляд однакових) саме якістю спинки і відрізняються від більш дорогих моделей. Вибираючи мотообприскувач враховуйте його потужність і об'єм бака для ємності (тут, потрібно враховувати площу оброблюваної ділянки і як часто він буде оброблятися). Обов'язково, повинні бути укомплектовані ременями та інструкцією по експлуатації російською мовою.

Marolex - садові оприскувачі

Marolex - садові оприскувачі.

Садові оприскувачі Маролекс широко відомі українським споживачам. Виробник фірма "Marolex" вже більше пяти років постачає свій товар на риноу України.

До несумнівних переваг цих оприскувачів потрібно віднести високу якість виготовлення і зручність у використанні. А саме головне те, що оприскувачі цьго виробника при досить низькій ціні дозволяють розпилювати робочий розчин в густий туман, який рівномірно осідає на рослинах та покриває не тільки зовнішні, а і внутрішні сторони лисків та стебел рослин.

Оприскувачі Маролекс широко викорстовуються в садах, городах, виноградниках, теплицях та просто присадибних ділянках.

Садові оприскувачі Marolex можуть бути різної ємности та комплектації. Стандартна комплектація - телескопічна штанга 135 см. Із корисних доповнень хотілося б відмітити раструб для гібріцидів та телескопічну вудочку довжиною 3 метри для оброблення садових дерев.

Обєм оприскувачів коливається від 0,5л в найменших кімнатних, до 20л ранцевих.

Типи оприскувачів Marolex:

1. Збризкувічі Mini 500, Mini 100

Використовуються для ручного орошення та оприскування рослин в теплицях, на городах, балконах та терасах.

Також може використовуватися для дезинфекції, при митті вікон та прасуванні білизни.

2. Ручні помпові оприскувачі Master 1500 Plus, Master 2000 Plus

Також використовуються в примыщеннях ы при невеликих площах обробки

3. Profession 5l, Profession 7l, Profession 9l, Profession 12l

Найбульш популярні моделі - використовуються як для городів, садів, так і в закритих приміщеннях, теплицях

4. Profession 12l Plus

Необхsдний для роботи з агресивними розчинами, привикористанні эмульсій та суспензій.

5. Industry 5l, Industry 7l, Industry 9l, Industry 12l

Для промислового використання

5. Ранцеві оприскувачі Titan 12l, Titan 16l, Titan 20l

Використовуються для обробки досить великих площ садів та городів.

6. Автомийки Futowasher

Використовують для митя машин та іншої техніки в польових умовах

7. Vacuum Pump

Використовується для відкачки різних типів рідини з важкодоступних місць

Обприскувач садовий

 

На невеликій ділянці розпорошувати пестициди і рідкі добрива зручніше за все за допомогою 5-6-літрових апаратів з попередніми нагнітанням тиску (або з вбудованим ручним насосом). Це краще, ніж постійно натискати на важіль, та й запасу рідини зазвичай вистачає на обробку значній площі. А от як вибрати підходящий обприскувач, як «не потонути» у море різноманітних моделей? Нижче ми розглянемо конструктивні особливості сучасних обприскувачів.

Ємність. Зазвичай це пластиковий циліндричну посудину з патрубками. Для кращої стійкості деякі моделі роблять у формі усіченого конуса, або ж знизу до судини прилаштовують «ніжки».

Обсяг. Апарати з попередніми нагнітанням тиску мають робочу ємність від 2 до 11 літрів.

Насос. У всіх моделей механізм пневматичний. Рідина накачують, переміщаючи ручку вгору-вниз. При досягненні робочого тиску ручка вниз більше не рухається.

Ручка. Зазвичай фіксується в нижньому положенні за допомогою виступів-стопорів різної форми. У такому положенні обприскувач зручно переносити з місця на місце.

Клапан безпеки. Спеціальний спусковий клапан, через який можна стравлювати надлишок повітря, щоб не допустити розриву ємності (межа для розглянутих пристроїв - 3-4 атмосфери). У деяких моделей клапани забезпечені кольоровими мітками, які з'являються при досягненні критичного тиску.

Штанги. Бувають телескопічними (розсувними) або стандартними (нераздвіжнимі), прямими або вигнутими на кінці. Виробники пропонують широкий асортимент подовжувачів, за допомогою яких будь-яку штангу можна легко видозмінити.

Форсунка. Зазвичай виконується з пластмаси. У деяких моделей форсунки обертаються, дозволяючи тим самим вибрати відповідний тип струменя розпилу.

Фільтр. Вловлює великі частки і сторонні домішки, оберігаючи систему від поломки. Встановлюється на вході і / або виході розпилюючи штанги. Фільтри бувають у формі циліндра або у формі перфорованої пластини.

Змінні насадки. Виробники пропонують форсунки зі всілякими кутами і формами струменя розпилу, а також обмежувачі сектора обробки (що особливо необхідно при точковому обприскуванні, наприклад "Раундап").

Кріпильні елементи. Розбірні вузли садових обприскувачів мають різьбові з'єднання і фіксуються пластмасовими гайками (рідше болтами).

Інші особливості. На корпусу ряду обприскувачів, виконаних з прозорих або напівпрозорих матеріалів, нанесена шкала для контролю об'єму рідини всередині. Зазвичай вона проградуйована в літрах. Але іноді зустрічаються і подвійні шкали: літри і галони (1 галон = 4,546 л), або літри та пінти (1 пінта = 0,568 л).Іноді на корпусі обприскувача поміщають коротку пам'ятку з експлуатації у вигляді піктограм.

Хмара тегів:

обприскувач садовий, купити обприскувач, обприскувач ранцевий, обприскувач ціна, обприскувач ручний, продам обприскувач, обприскувач садовий купити, продаж оприскувачів, обприскувач marolex, обприскувач для саду, садові обприскувачі ручні, магазин обприскувачів, польські обприскувачі, обприскувач польща, обприскувач marolex profession, обприскувач польовий, польові обприскувачі, обприскувач ручної купити, каталог обприскувачів, садові обприскувачі ранцеві, інтернет магазин обприскувач, обприскувачі дерев, де купити обприскувач, садовий обприскувач ціна, обприскувач маролекс, обприскувач садовий відгуки, обприскувач ранцевий ручний, купити ранцевий обприскувач, купити обприскувач садовий ручний , побутової обприскувач, обприскувач садовий форум, обприскувач рослин, обприскувачі професійні, кращий обприскувач, обприскувачі сільськогосподарські, обприскувачі + для городу, обприскувач інформація, обприскувач 12, обприскувач титан

  << пред   1   2   3   4   5   след >>Гарантии