База - склад магазин З нами комфортно
легко та надійно
         (043) 269-22-56
         (067) 988-63-99
         (093) 787-75-63
         (099) 706-64-42
Ми працємо: 9-00 18-00
замовлення через сайт
цілодобово
(Порожня)
Единая страна
Русский  Украинский 

Каталог

Блог / Новини

Угода про використання

Це публічна угода поширюється на сайт baza.vn.ua (далі - "Сайт"), укладена між Власником Сайту або особою, яка його представляє на законних підставах (далі - "Власник") та користувачами мережі Інтернет (далі - "Користувач" ), і визначає виняткові умови користування сайтом.

Використовуючи Сайт Користувач підтверджує, що йому відома та зрозуміла дана угода і він повністю згоден з усіма умовами використання Сайту наведеними в ній.

Використання Сайту

1. Користувачам дозволяється переглядати і завантажувати матеріали Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях.

2. Користувачі мають право: - Вільно знайомитися з інформацією, розміщеної на Сайті; - Скористатися послугами пропонованими сайтом; - Залишати свої відгуки та коментарі на Сайті.

3. Дозволяється вільне копіювання або інше повне або часткове розміщення або відтворення інформації, розміщеної на Сайті, за умови, письмового узгодження Власником.

Відмова від відповідальності

1. Матеріали та послуги на Сайті надаються «як є» без яких-небудь гарантій. Власник не гарантує точності і повноти матеріалів, програм та послуг на Сайті і залишає за собою право в будь-який час вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни.

2. Власник ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання Сайту.

Зворотній зв'язок та коментарі

1. Звертаючись або залишаючи відгуки на Сайті, Користувач несе відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.

2. Користувач погоджується, що будь-яке його повідомлення Власник видаляти без згоди користувача, а також безкоштовно використовувати на свій розсуд.

3. Власник не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену Користувачами на Сайті.Гарантии