База - склад магазин З нами комфортно
легко та надійно
         (043) 269-22-56
         (067) 988-63-99
         (093) 787-75-63
         (099) 706-64-42
Ми працємо: 9-00 18-00
замовлення через сайт
цілодобово
(Порожня)
Единая страна
Русский  Украинский 

Каталог

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

Який котел краще - газовий або електричний?

Який котел краще - газовий або електричний?

У зв'язку з газовою кризою і наполегливими рекомендаціями нашого уряду переходити на опаленням електроенергією різко зріс інтерес споживачів до електокотлів.

Огляд найбільш цікавих питань і відповідей на тему електричного опалення

Який котел вигідніше - газовий або електричний?

Станом на січень цього року, тобто до подорожчання тарифів, витрати на газове й на електричне опалення були приблизно однакові. За умови використання програмованого багатотарифного лічильника (2 або три зони).

Яку потужність котла вибрати?

Практика показує, що нормальне співвідношення - від 1 кВт потужності на 10 метр опалювальної площі, хоча в технічній документації та описах ця цифри трохи завищена. Тобто для опалювальної площі 60 квадратних метрів потрібний котел потужністю не менше 6кВт.

Який потужність можуть бути котли на 220 вольт?

Для мережі 220 В максимальна потужність котла - 6 кВт. Це стосується всіх електрокотлів всіх виробників і пов'язано з максимальним навантаженням на одну фазу.

Скільки буде споживати енергії на добу або в місяць мій електричний котел?

Скільки коштуватиме опалення електрокотлом на добу або на місяць моєї площі?

Таких підрахунків не зможе зробити жоден фахівець, хоча на сайтах іноді зустрічаються умільці, які намагаються передбачити цю цифру

Які електрокотли найбільш популярні в цьому році?

Оптимальне співвідношення ціна / якість на сьогодні для котлів Дніпро міні а також Дніпро міні з насосом. Переконливе прохання звернути увагу що це різні котли і вони призначені для різних систем опалення. Яка з цих моделей потрібна саме вам може визначити тільки фахівець, який буде монтувати вашу систему.

Для підприємств, у яких велика опалювальна площа, краще підійде серія Дніпро Базовий.

Це найбільш купуються моделі електричних котлів, вони ж і найбільш надійні

Чи потрібні дозволи на встановлення?

Для установки електричного котла необхідно отримати технічні умови в РЕС. Ця процедура може зайняти набагато більше часу і грошей ніж здається на перший погляд. Залишається сподіватися що в світлі останніх подій оформлення документів зроблять простіше швидше і дешевше.

Також необхідно замінити електричний лічильник на програмований. Використання двох або трьох тарифів на електроенергію дає чималу економію.

Гарантии