База - склад магазин З нами комфортно
легко та надійно
         (043) 269-22-56
         (067) 988-63-99
         (093) 787-75-63
         (099) 706-64-42
Ми працємо: 9-00 18-00
замовлення через сайт
цілодобово
(Порожня)
Единая страна
Русский  Украинский 

Каталог

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

Пелетний котел

     Гранульний (пелетний) котел - опалювальний котел, в якості палива в якому використовуються деревні паливні гранули (пелети), спресовані на спеціальному пресі (грануляторі) з деревних стружок, тирси та інших залишків від деревообробної промисловості.

Характерні особливості гранульного котла

     Камера згоряння цих котлів відносно невелика, тому що основний знімання тепла відбувається в добре розвиненою багатоходової конвективної частини котла (до 70%).
У результаті такої конструкції пеллетного котла температура газів, що складає всього 120-140 ° C. Котел обладнаний спеціальною гранульной пальником об'ємного типу, яка забезпечує більш високий ККД роботи котла при згорянні гранул, ніж у інших категорій твердопаливних котлів, і її можна порівняти за ефективністю з котлами на природному газі.

     Пеллетні котли - відносно новий вид опалювального обладнання, що швидко став популярним у Європі завдяки його перевагам: незалежності від центральних джерел і, отже, тарифних ставок, екологічну чистоту, максимальної автоматизації і безумовної економічності.

      Важливим фактором попиту на ці котли є «термін життя» котла, який для пелетних котлів становить 20 років і більше.

      Котли на пелетах мають високий рівень автоматизації і забезпечують підтримку заданої температури. Подача палива з бункера також здійснюється автоматично, у міру необхідності, завдяки чому котел може працювати без участі людини, наприклад, поки є пеллети в оперативному бункері (до 7 діб і навіть більше).

Потужність

     Котли, встановлюваних, як правило, в котеджах, становить від 15 до 500 кВт. Нижня межа пропонованих потужностей визначається в основному економічною доцільністю (менше 15 кВт вигідніше застосовувати гранульной каміни), а верхня межа пропонованих потужностей пов'язана з відсутністю дослідно-розрахункових підстав для отримання переваг пелетних котлів перед іншими технологіями (зниження ККД нижче 80%, зниження терміну «життя »котла до 3-5 років через пропалювання конструкцій котла). Пропоновані деякими європейськими виробниками пелетні котли великої потужності (більше 2 МВт) мають спеціальні дорогі агрегати для спеціальної кратною передпідготовки в процесі спалювання пеллет.

     Деякі моделі
котлів можуть бути оснащені додатковим контуром ГВС (гарячого водопостачання). Котли на пелетах не вимагають спеціального обслуговування. Чищення золи здійснюється, як правило, 1 раз на місяць.

     Пеллетні котли мають високий ККД - 85-95%. У сукупності з досить низькою вартістю палива, відсутністю витрат на обслуговуючий персонал і т. д. це робить даний вид опалення максимально економічним протягом усього терміну служби будинку, рівень витрат на опалення пелетним способом набагато нижче вартості опалення багатьма іншими видами палива.

      Система опалення деревними гранулами гарантує повну вибухо-та пожежобезпечність. (З котлами поставляються сертифікати безпеки конкретних виробників)

Гарантии