База - склад магазин З нами комфортно
легко та надійно
         (043) 269-22-56
         (067) 988-63-99
         (093) 787-75-63
         (099) 706-64-42
Ми працємо: 9-00 18-00
замовлення через сайт
цілодобово
(Порожня)
Единая страна
Русский  Украинский 

Каталог

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

Вигідно придбати газові котли

На сайті оновлено розділ котли газові

Нова классификація, цікава стаття про те як і де вигідно придбати газові котли опалення двохконтурні та одноконтурні

Где купить белорусские соковыжималки

Сьогодні оновлено розділ соковижималки

А також розміщено цікаву статтю про те, як і де вигідно купувати білоруські соковижималки - журавинка, беломо та інші

Вигідно придбати бойлер

Оновлено розділ Бойлери - електричні накопичувальні водонагрівачі для дому

А також розміщено короткий огляд найбільш популярних моделей нагрівачів та бойлерів

Короткий огляд сепараторів

Сепаратори для молока згодяться не лише фермерам, але і всім, у кого я свіже молоко в достатніх кількостях

Для зберігання всіх корисних властивостей та швидкиї переробки в домашніх умовах згодяться сепаратори СЦМ-80 виробництва Мотор Січ.

Ці сепаратори широко відомі не тільки по Україіні, але і далеко позаїї межами - в Білорусії, Росії та Молдові .

Основні переваги:

- простота конструкції

- надійність в работі

- простота в обслуговуванні та ремонті

- довгий термін служби

- высока якість продукції що виготовляються

Якщо Вы вже вирішили купити сепаратор для молока, то можете смеливо робити замовлення на нашому сайті, і мы доставимо товар в любую точку України.

Бойлери електролюкс - правда і вигадки

Фахівці знають, що Electrolux - шведська компанія, яка раніше ніколи не випускала водонагрівачів, але вона має цілий ряд заводів по всьому світу. У зв'язку з цим у наших покупців дуже часто виникає цілий ряд питань з якості та країні виробнику продбаного товару.

До кінця 2008 року бойлери для компанії Електролюкс виробляв іспанська завод під торговою маркою Fagor. В результаті реорганізації виробництва, була розширена номенклатура виробленої продукції і частина виробничих потужностей була перенесена в Китай. Але і завод в іспанії до сьогоднішнього дня не припинив виробництва.

Основні типи бойлерів: Quantum, Centurio, SL

Водонагрівачі лінійки Electrolux Quantum можна сміливо віднести до групи бюджетних, але водночас і найпопулярніших моделей в Україні. Їх виробництво було перенесено і зараз знаходитися в Китаї.

Водонагрівачі лінійки Centurio - з'явилися в разом з модою на вузькі нагрівачі. Хоча фахівці ставлять під сумнів їх технічні та експлуатаційні премущества. Також виробляються на заводі в Китаї.

Сама надійна серія бойлерів - Electrolux SL виробляється в Іспанії на заводі Fagor. Найперше що вражає у цих моделей - гарантія на бак вісім років, і два роки загальної гарантії на бойлер. Це водонагрівач дійсно європейської якості за помірну ціну, який ми сміливо рекомендуємо для покупки і установки в більшості випадків.

Розпродаж інкубаторів

До уваги птахівників!

Інтернет магазин baza.vn.ua на честь старого нового року проводить сезонний распродаж.

До конця зимы, тобто до 28 лютого Вы можете замовити

Побутовой інкубатор всього за 220 грн!

Інкубатор побутовий Ципа ІБ-70 - 220 грн

Інкубатор побутовий Ципа ІБ-100 - 265 грн

Побутовий інкубатор Ципа місткістю 70 або 100 курячих яєць не дивлячись на свій простий вигляд та досить низьку собівартість прекрасно справляється з виведенням всіх видів домашніх птахів - курей, перепілок та качок. докладніше дивись інструкцію. А для більш екзотичних птахів вам уже може знадобитися більш дорога модель.

Доставка по всій Україні через Укрпошту з оплатою при отриманні.

Вартість доставки приблизно 25 грн, час доставки 3-5 днів

Стабілізатори напруги

Енергетики зобов'язуються надавати нам напругу належної якості. Тобто, зі стабільною частотою 50 Гц і напругою 220 В + / - 10%. На жаль, в реальності це часто буває зовсім не так. Якщо зі значенням частоти, як правило, все гаразд, то напруга в мережах може відхилятися в ту або іншу сторону. Причому ці відхилення можуть бути досить значними.

  В такій ситуації все домашнє електрообладнання і техніка не працюють так, як належить, постійно працююіи в критичних умовах. Рано чи пізно настільки екстремальна робота призводить до їх виходу з ладу. Рішенням такої проблеми стають побутові стабілізатори напруги.

Стабілізатор використовується для того, щоб автоматично регулювати зміни в електромережі, захищати електрообладнання від його різких перепадів, згладжує імпульсні перешкоди. Виробництвом стабілізаторів напруги займаються різні вітчизняні та зарубіжні підприємства. Але щоб правильно підібрати такий пристрій для захисту домашньої техніки, треба в першу чергу розібратися з його основними типами і особливостями роботи.

Для початку, слід провести вимірювання в мережі. Рекомендується проводити їх протягом пари днів, кілька разів на добу. Якщо за весь час експерименту напруга не виходило за межі 205-235 вольт, не було мигання світла, то установка стабілізатора напруги буде доцільна лише для дорогих приладів. У таких випадках рекомендується купувати прилади з високою точністю і можливістю регулювати напругу на виході.

Доречі, в такій ситуації все-таки рекомендується встановлювати ДБЖ для котлів опалення, оскільки вартість їх зараз досить висока, а такий пристрій може відчутно продовжити термін служби котла.

Якщо ж протягом днів, коли проводилися вимірювання, отримані значення перевищували 205-235 вольт, траплялися різкі перепади, неозброєним оком видно мигання джерел освітлення, установка стабілізаторів напруги не просто потрібна, а, можна сказати, життєво необхідна. Рекомендується встановити такі пристрої для всіх електроприладів в будинку, а для джерел світла дані пристрої слід встановити обов'язково.

Рівень напруги в електромережі може бути нижче 195 або вище 245 вольт протягом довільного періоду часу. Але якщо при цьому протягом доби цього рівня притаманні різкі зміни, перепади від мінімального до максимального значення, без стабілізаторів напруги для дому просто не обійтися.

Якщо в таких умовах користуватися електроприладами постійно, то їх вихід з ладу - тільки питання часу.

Що таке овоскоп?

Овоскоп – найліпший друг для тих, хто вирішив займатися птахівництвом та інкубацією яєць.

За незнайомою елегантною латинською назвою ховається прилад для просвічування яєць. Існують мільйони технічних рішень, конструкції та виготовлення цього приладу, відповідно і ціна його значно коливається.

Основні особливості овоскопів:

- можливість працювати тільки від мережі / або портативні варіанти, на батарейках чи акумуляторах;

- вид джерела світла.

Для того, щоб краще бачити особливості розвитку яйця, світловий потік повинен бути досить потужним. Але, крім того, він повинен враховувати особливості роботи з живим матеріалом і не перегрівати яйця.

Зазвичай найкращі рішення при використанніь світлодіодного джерела світла, наприклад СЯЙВО та СПЕКТР

Які бувають овоскопи?

Молоточковий овоскоп. Названий так, тому що за формою нагадує молоток: в роботі птахівник тримає його за ручку, підносить до яєць, натискає на кнопку на ручці, включається досить потужна лампа у верхній частині і просвічує яйце.

Такий тип овоскопа має значну перевагу в тому, що для роботи не потрібно діставати яйце з лотка. Це знижує кількість маніпуляцій з яйцями (а це, в свою чергу, збільшує виводимість), а також в декілька разів збільшує швидкість роботи.

Горизонтальний овоскоп.

У конструкції такого типу використовується вертикальний корпус, в якому джерело світла розташований внизу і потужний світловий потік йде знизу вгору. Отвір для яйця (або спеціальна камера, приєднана до отвору) знаходиться збоку в стінці корпусу. При такому вирішенні яйця нагріваються значно менше, оскільки світловий потік не спрямований безпосередньо на них.

Крім того, більшість рекомендацій початківцям птахівникам з виготовлення овоскопа своїми руками посилаються на таке рішення в його примітивному виконанні (коробка з отвором і лампочка). Врахуйте, що такі варіанти вкрай пожежонебезпечні.

Овоскоп буде потрібен вам постійно, тому, навіть якщо ви зупинилися на варіанті виготовлення апарату своїми руками, вкладіть в нього трохи більше сил і коштів, щоб виготовити його з міцних і пожаробезпечних матеріалів (наприклад - подивіться в мережі - є варіанти з переробленого лабораторного фотофонаря. Пам'ятайте - червоне світло у темній кімнаті для проявлення)?.

Іншим мінусом цього овоскопа є те, що збоку зручно підносити тільки одне яйце. При цьому, на відміну від молоточкового, яйце обов'язково повинно діставатися з лотка.

Вертикальний овоскоп.

Це - одне з найбільш очевидних рішень. Корпус також вертикальний, джерело світла також внизу. Але отвори для яєць знаходяться зверху. З одного боку, в такій конструкції критичним є тип джерела світла, щоб не перегріти яйця. У ряді овоскоп внизу в корпусі, поруч з лампою робляться отвори для вентиляції.

Крім того, добре зарекомендували себе енергозберігаючі лампи, що забезпечують хороший світловий потік одночасно з невеликим нагріванням. Є навіть конструкції, що передбачають виведення інформації прямо на копмьютер.

Перевага конструкції вертикального овоскопа в тому, що яйце само надійно лежить і утримується не руками, а силою земного тяжіння. А це, по-перше, звільняє руки, а, по-друге, дає можливість помістити на просвіт відразу кілька яєць.

Серед овоскопів, що знаходяться у продажу, є моделі, які розглядають від чотирьох до десяти яєць. В одній з найбільш зручних моделей лоток для розміщення яєць знімний: він копіює форму стандартного картонного лотка, в якому ми купуємо яйця в магазинах.

Для приміщення яєць на просвічування лоток овоскопа накладається зверху на заповнений картонний лоток з яйцями і перевертається.

Просвічуються одночасно всі яйця, що дуже заощаджує час і дає можливість відразу відібрати незапліднені і зіпсовані. Після цього вони так само повертаються назад.

Електропіч, плита або духовка?

Що краще мати на кухні - електропіч, повногабаритну плиту або духовку?

Якщо сім'я дуже велика, то, звичайно, досить важко обійтися без габаритної духовки. Ну, а якщо вона не так вже й велика, або, припустимо, більшість її членів постійно знаходяться на роботі, і під час перерви обідають в кафе, а вранці і ввечері віддають лише розігрівати напівфабрикати, їм буде набагато зручніше користуватися таким пристроєм, як електропіч.

Крім того, електропечі відмінно підійдуть тим людям, які не можуть похвалитися великим розміром кухні. Для студентів, що живуть в гуртожитку, електрична піч також стане незамінним помічником.

Гідно зможуть оцінити електропіч і дачники: вона мало важить і тому її дуже зручно перевозити по весні з міської квартири в заміський будинок, а восени забирати назад.

До того ж, електричні печі призначаються не тільки для розігрівання вже готових продуктів - в них дуже швидко можна приготувати страви з м'яса або риби, а також випічку.

Головним плюсом електропечі є її компактні габарити. Але це зовсім не означає, що через невеликі розміри печі електричні годяться лише для приготування дуже маленьких порцій їжі. Зовсім ні - внутрішній обсяг різних моделей електричних печей варіюється від 10-ти до 30-ти літрів, хоча сьогодні випускаються і більш об'ємні електропечі, такі, наприклад, як Saturn ST-EC 1077 - її внутрішній об"єм досягає 45-и літрів, незважаючи на невеликі зовнішні параметри.

В основному, всі моделі електричних печей мають два нагрівальних елемента (або ТЕНу), розташованих зверху і знизу. ТЕНи можуть працювати як разом, так і окремо, в залежності від режиму роботи, який ви задали електропечі.

Наприклад, для приготування тостів, розумніше задіяти ТЕН, що знаходиться зверху, нижній ж більше підійде для того, щоб приготувати піцу, зробити гарячий бутерброд або підігріти хот-дог. А при спільній роботі обох ТЕНів ваша електрична піч легко впорається з приготуванням страв з різних овочів, м'яса або риби.

Якщо ви надумали придбати електропіч, радимо скористатися послугами нашого магазину - тільки найкращі моделі та вигідні ціни чекають вас на сторінках нашого сайту.

Як вибрати і купити інкубатор для яєць?

Як вибрати і купити інкубатор для яєць?

Інкубатор - на перший погляд просте пристрій. Але це тільки на перший погляд. В даний час є великий вибір вітчизняних та імпортних інкубаторів на будь-які запити і на будь-який гаманець. Перш ніж купити інкубатор для яєць треба визначитися з цілями. Якщо Ви професіонал, це читати не обов'язково, у Вас давно склалася своя точка зору, заснована на особистому досвіді. Але навіть і навчені птахівницьким досвідом люди не завжди в курсі останніх новинок. І так повернемося до цілей. У разі великого підсобного господарства необхідний фермерський інкубатор, який вже можна віднести до професійної техніки. А от у випадку аматорського або домашнього птахівництва не обійтися без побутового інкубатора. Не треба думати, що це якась простенька конструкція, хоча є і такі. Якщо взяти імпортні апарати фірм R-Com і Brinsea то ми побачимо, що це надзвичайно складне обладнання, виготовлене за останнім словом техніки. У них широко застосовується мікропроцесорне управління, ряд моделей має можливість підключення до комп'ютера для моніторингу і тонкої настройки параметрів інкубації. Як правило в продукції цих фірм вже встановлені програми інкубації для різних порід птиці. А допитливі професіонали, грунтуючись на власному досвіді, можуть самі написати програму і зберегти її в пам'яті пристрою. Про те, що всі процеси автоматизовані, можна не говорити, це само-собою зрозуміло в обладнанні подібного класу. Не треба думати, що у складних пристроїв складне управління. Це не так. Все дуже просто і інтуїтивно зрозуміло. Резюмуючи, можна сказати, що наведене вище устаткування становить інтерес як для новачків, так і для людей із солідним досвідом. Єдиний недолік - це ціна. Але нічого не поробиш - "дешево і добре не буває".

До іншої групи можна віднести вітчизняні інкубатори. У багатьох з них також є функції автоматичного перевороту яєць, підтримки температури. Виконані вони в корпусах з пінопласту, низька теплопровідність якого, служить додатковим фактором стабільності температури. Також необхідно відзначити наявність такої корисної функції, як можливість підключення автомобільного акумулятора як джерело резервного живлення. Це дуже важливо, тому що перебій в енергопостачанні може з легкістю погубити закладку яєць. Так що той, хто шукає компроміс між ціною і якістю, може придбати інкубатор для яєць вітчизняного виробництва, і при цьому він не помилиться.

Купити інкубатор для яєць можна в нашому магазині

Для цього достатньо оформити замовлення на сторінці товару. Товари по Украіні відправляємо компаніями "Нова Пошта" і "Нічний експрес" ш тп. Докладніше про уе можна дізнатися на нашому сайті в розділі "достака". Можлива поставка накладеним платежем "Нова Пошта", або через відділення Укрпошти . Причиною цьому послужило велика кількість відмов від отримання та повернення товару з пересилання.

Якщо Ви вирішили придбати інкубатор для яєць - проконсультуємо

Зв'язавшись з нашим співробітником, ви будете переключені на бесіду з фахівцем. Ви отримаєте вичерпні відповіді на всі питання, пов'язані з аматорським птахівництвом.

 
Аматорське птахівництво - не тільки хобі, а й заробіток

Зараз розведення домашньої птиці і дрібних тварин, наприклад кроликів, нутрій, стає все більш поширеним явищем. При цьому реалізуються дві мети. По-перше, це хобі, присвячене розведення та утримання декоративних порід тварин і птахів. По-друге, це може бути комерційним проектом, способом заробітку. Дійсно, початкові вкладення в домашнє або аматорське птахівництво птахівництво мінімальні і віддача настає через нетривалий час. Домашня птиця та кролі невибагливі, не потребують великих приміщеннях, не вимагають дорогих кормів та обладнання. Разом з тим вони плідні, швидко ростуть і набирають вагу. З урахуванням того, що Ви отримуєте екологічно чистий продукт, домашнє птахівництво і кролівництво стають все більш популярними і комерційно вигідними.
Але, незважаючи на простоту розведення і утримання, необхідно мати певне обладнання та інвентар. Ми із задоволенням запропонуємо Вам ці товари.

  << попередн.   1   2   3   4   5   слід >>Гарантии